Home Noutati VINO SI TU LA ADA FOR YOU!
VINO SI TU LA ADA FOR YOU!

Fundatia Ada For You organizeaza preselectii pentru copii si tineri talentati !

Clubul TI/CO al Fundatiei Ada For You (Clubul TI/CO  AFY)  selecteaza, pregateste si promoveaza  TIneri si COpii (TI/CO) talentati, oferindu-le  prin sistemul de parteneriate al Fundatiei:

- pregatire in aproximativ 100 de discipline, atat pentru performanta (arte scenice, arte vizuale, afaceri, IT, sport), cat si pentru dezvoltare personala (sanatate si frumusete, limbi straine, IT, bune maniere, comunicare, pregatire psihologica, ecologie)

- promovare prin :  participare la spectacole, expozitii, alte evenimente, postare on-line a realizarilor, promovare in mijloacele mass-media

- recunoastere a interesului, performantelor si gradului de implicare in activitatea fundatiei prin oferirea de facilitati in pregatire si promovare.

In cadrul preselectiei copiii si tinerii vor completa (cei sub 18 ani insotiti de  parinti)  o fisa de preselectie cu date personale si vor putea solicita inscrierea pentru pregatire la una sau mai multe discipline dintre cele aproximativ 100 listate.

Cei care vor trece de preselectie vor fi anuntati asupra conditiilor de admitere  la fiecare din disciplinele pentru care au optat.
De asemenea, dintre acestia se vor selecta copii si tineri pentru o trupa– imagine a Fundatiei.

Se recomanda candidatilor sa aduca un CV si o fotografie reprezentativa.