Home Noutati SUNTETI MAGNIFICI !
SUNTETI MAGNIFICI !

--------------------------- 

Sunteti Magnifici !

 

---------------------------

Concursul national “Romanii au talent” editia februarie-aprilie 2011 v-a desemnat castigatori ai preselectiei.

 

Ati demonstrat ca sunteti copii, tineri sau adulti cu suflet de copil cu abilitati deosebite.

 

 Evolutia voastra v-a certificat ca si exemple demne de urmat de TInerii si COpiii – membrii ai Clubului TI/CO al Fundatiei Ada For You (detalii despre Fundatie pe www.fundatiadaforyou.ro )

Drept urmare, va invitam sa acceptati titlul de MEMBRU TALENT AL CLUBULUI TI/CO ADA FOR YOU. Pornind de la aceasta calitate veti putea obtine o pozitie privelegiata in grila de recunoastere si promovare a Fundatiei Ada For You (de exemplu va puteti manifesta aptitudinile in cadrul evenimentelor organizate de Fundatie, pe site-ul Fundatiei, puteti propune actiuni, etc.).

 

Asteptam acceptul dvs. pe adresa Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza , urmand ca pe data de 6 iunie cu ocazia Spectacolului “Sprijina Talentul Copilului Tau” organizat de Fundatia Ada For You la Palatul National al Copiilor sa vi se acorde Diploma de Membru Talent al Clubului TI/CO Ada For You.

 

In continuare va prezentam lista tuturor celor care au primit mult doritul "DA" din partea juriului si carora li se adreseaza acest apel :

 

Preselectia nr. 1

1. Luca Emil alaturi de sotia sa

2. Veveritele vesele

3. Grup majorete

4. Ansamblu folcloric Bihoru

5. Cristian Somlea

6. Iustin Narcis Ianau

7. Trupa DFC - street dance

8. Ion Cristina – taximetrist – comic

9. Paun Gusca

10. Filip Goron

11. Malita Eduard

12. Madalina Felea

13. Trupa AS

14. Rico si Toco

15. Virgil si Paul Paunescu

 

Preselectia nr. 2

1. Birciu Virgil

2. Luca Valentin

3. Daniel Ion Borsan

4. Szep Bernadette

5. Ansamblul Aven Amentza

6. Veronica Fizesan

7. Ciobotaru Constantin / Dan Tazlav

8. Cristina Bondoc / Alina Dinca

9. Corvin Pahon

10. Larisa Ciortan

11. Trupa Stance

12. Gabriel Balasz

13. Trupa Blockbusters

14. Geani Busnea

15. Nukina Sara

16. Alexandru Camarascu

 

Preselectii nr 3

1. Marius Ionita

2. Orlando Oprescu

3. BodyExperience

4. Cirprian Morti

5. Ansamblul Caradeani

6. Trupa Street Kings

7. Adrian Tutu

8. Cristina Faur

9. Trupa Unique

10. Cosmin Soare

11. Muneer Alexandru Obidiu si Calin Lupu

12. Ioana Roxana Rotaru

13. Trupa Clevers

14. Cosmin Agache

15. Ana Maria Sandu

16. Capoeira Brasil

17. Flavius Hom

18. Florin Daniel Mom

19. Grupul Voces

20. Alin Stanis

21. Angela Colceriu

22. Tudor Todut

 

Preselectii 4

1. Trupa 3 Style Crew

2. Marian Vasilescu

3. Camina Cosma

4. Alexandra Giurgiu – Dragos Agarbiceanu

5. Trupa X-Style

6. Brigada 2/3 + Master Red

7. Cristian Gombosanu

8 Clubul Sportiv Farul Constanta

9. Rebecca Neacsu

10. Trupa Freakquency

11. Ana-Maria Balaceanu

12. Valentin Dinu

13. Tatiana Iliescu

14. Trupa Lil Style

15. Trupa The Sky

16. Cascadorii Arvat

17. Trupa Feature M&Q

18. Fanfara Rotaria Junior

19. Madalina Luca

 

 

Preselectia nr 5:

1. Cristian Ciontos / Madalin Berdea

2. Gabriela Sima

3. Trupa Celtic Fire

4. Corul Barbatesc Finteusul Mare

5. Ileana si Iulian Selea

6. Stefan Manduc

7. Reka Lazin

8. The Mask Magician

9. Alin Imre

10. Claudia Susanu

11. Trupa Les Etoiles

12. Romanian Gospel Singers

13. Cosmin Gache si Liviu Croitoru

14. Titanii Funky Fresh

15. Valentin Paun

16. Sorin Porojan

17. Iulia Andreea Trasca

18. Ionut Protopopiu  / Amalia Muscel

19. Florin Harsan

20. Marco Leonte

21. Ana Mihaiesi

22. Gheorghe Chis

23. Madalina Stanciu

24. George Darie

25. Ioana si Elena Cristache

26. Trupa Mini Quasar

27. Marta Catargiu

28. Grupul Akikai

29. Stefan Florescu

 

Preselectia nr. 6

1. Rares Deac

2. Lenuta si Teodora Purja

3. Ciprian Ciupe

4. Loraut Lantos si Harald Ritli

5. Eugen Pandea

6. Ansamblul Transilvania Voces

7. Kally si MysteryBox

8. Acromistyc

9. Benedict Popescu

10. Irish Way

11. Alma Boiangiu

12. Cristian Stancu - magician

13. Emilia Dorobanti

14. Trupa Trouble

15. Laura Bogorodea

16. Aliona si Natalia Duminica

17. Marius Mihai Cosofret

18. Claudiu Udrea

19. Mara Corlade

20. Mario Galateanu

21. GCMC

22. Raluca Varlanu/Stefan Chiriac