Home Noutati Cupa Liceelor - Street Dance
Cupa Liceelor - Street Dance

Un nou an, o noua provocare, oare cine va reusi sa detroneze liceele constantene aflate pe podium in 2010?

Site-ul competitiei: Cupa Liceelor- Street Dance

Cupa Liceelor la Street Dance – cea mai mare competitie de Street Dance din Romania a ajuns la cea de-a V-a editie anuala. Un eveniment de suflet pentru OneBeat Dance Studio, ce ofera clipe emotionante si pline de amintiri pentru participanti, dar este mai ales o rampa de lansare pentru cei mai talentati.

Competitia se va desfasura local in mai multe judete (Constanta, Bistrita-Nasaud, Galati, Iasi, Brasov), iar castigatorii locurilor I, II, III din fiecare judet vor participa la Marea Finala Nationala din Bucuresti.

Finala pentru Bucuresti va avea loc pe 5 martie in Club Princess incepand cu ora 13.00 iar Marea Finala Nationala unde vor participa finalisti din toata Romania va avea loc pe 12 martie tot in Club Princess de la aceiasi ora.

altOrganizator principal: OneBeatDance Studio(www.onebeat.ro)