Home Usi deschise Membrii Clubului TI/CO Membrii Clubului TI/CO
Membrii Clubului TI/CO
Cel mai slabCel mai bun

Pentru a deveni membru al Clubului TI/CO, suna la 0728 302 761 unde vei primi detaliile necesare

Pentru sectiunea USI DESCHISE, orice te reprezinta, trimite un CV, ganduri in scris, un cantec cu vocea ta, inregistrate si trimise chiar de pe mobil: desene, picturi, forografii;  idei care sa evidentieze un spirit interprinzator; propuneri pentru pagini speciale pe intelesul, cu, despre si pentru tineri si copii. Aceste informatii voi fi postate pe site-ul fundatiei.

Rezultatele deosebite ale membrilor CLUBULUI TI/CO vor fi trecute in CARTEA DE ONOARE a Fundatiei Ada For You.

Pentru a avea o sansa in plus de a fi remarcat trimite detalii pe e-mailul fundatiei: Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza .